ZAPÍŠTE SVOJE DIEŤA TERAZ ...AKCIOVA CENA SKOLNEHO od 329,- EUR/Mesiac...SKOLNE PRE PREDSKOLAKOV...329,-Eur/mesiac NOVA TRIEDA...Jaslicky pre deti od 12 mesiacov do 2 rokov!!!Poslednych 2 volnych miest s nastupom Jul 2017...Zapis deti na sk.rok 2017/2018...do konca juna 2017...aktualne ...Tesime sa na Vas u nas...Fairyland team...Konatktujte nas na 0911/778385..)  

Milí rodičia,

Fairyland je Anglické detské centrum rodinného typu pre deti od 1 do 6 rokov s celoročnou prevádzkou.

Vašim deťom ponúkame priestory nového rodinného domu, ktoré boli upravené tak, aby sa v nich deti cítili ako doma, mali pocit istoty a bezpečia, miesto na hranie, učenie a odpočinok.

Upravená záhrada a ihrisko umožňuje dostatok pohybu a priestor na hry (šmykľavky, preliezky, záhradné domčeky, pieskovisko, trampolína, autíčka a traktory,...). V rámci záhrady sme deťom pripravili priestor pre kvetinky a hriadky so zeleninou, ktoré si deti sami dopestujú a sami sa im venujú.
Nábytok v interiéri ako aj preliezky a ihrisko vonku boli vyrobené na mieru a spĺňajú všetky bezpečnostné a hygienické kritériá.
Naša škôlka sa nachádza v tichom prostredí plnom zelene, ďaleko od mestského hluku a ruchu v mestskej časti Bratislavy, v centre Trnávky. Umiestnenie škôlky zabezpečuje pohodlný prístup tak autom ako aj pomocou MHD , vrátane dostatočného miesta na parkovanie.

Sme presvedčení,že správne navolené vzdelanie detí, je najlepšia cesta ich úspešnej budúcnosti .

Deti v predškolskom veku sú veľmi náchylné voči všetkým informáciám navôkol a pre nich vhodnom podnetnom prostredí sa dá táto ich schopnosť, a hravá učenlivosť, neobjavujúca sa už v žiadnom inom období využiť vhodným zážitkovým učením – napr.aj na osvojenie si cudzieho jazyka počas krátkeho časového úseku.

Komunikácie s deťmi počas celého dňa prebieha v Aglickom jazyku, pricom nezabúdame ani na ich materinsky jazyk v rámci poobednajsich aktivit, pričom používanie jazyka je viazané na jednotlivú učiteľku.

Celý náš program prebieha hravou formou ako je čítanie z knižiek, opis obrázkov, počúvanie hudby, spievanie a tancovanie, maľovanie a pod., takže deti nemajú problém naučiť sa cudziu reč bez toho, aby si to uvedomovali. Na základe u nás používanej výukovej metódy garantujeme osvojenie si anglického jazyka na úrovni materinského jazyka.

Malé skupinky detí (4-6 na jednu učiteľku) umožňujú individuálny prístuppod vedením profesionálnych pedagógov.

Privítame Vás v príjemnom domácom prostredí, do ktorej deti radi chodia, kde sa starší učia pomáhať mladším, kde sa rešpektuje ich osobnosť a sloboda, podporuje sa talent a komplexný rozvoj osobnosti každého dieťaťa.

Poskytujeme antialergické postredie, vhodné pre prijatie všetkych detí.

Škôlka Fairyland spĺňa všetky bezpečnostné a protipožiarne predpisy.

Vrátiť sa späť